Kontakta oss

Telefon Huvudkontoret: 0302-186 75. Telefontid: Mån-Tors kl. 10:00-13:00.
Övrig tid: Kontakta respektive fritidsklubb/fritidsgård (se nedan)
E-post: kontoret@kreativfritid.se
Instagram Lerums Fritidsgård: #lerum.garden
Instagram Hulans Fritidsgård: #hulansfritidsgard
Instagram Stenkullens Fritidsgård: #stenkreativ

Fritidsklubbarna:

Hulans fritidsklubb: 0302-186 74
Almekärrs fritidssklubb: 0302-186 76
Knappekulla fritidsklubb: 0302-186 77
Aspenäs fritidsklubb: 0302-186 78
Stenkullens fritidsklubb: 0302-186 79

Fritidsgårdarna:

Lerums fritidsgård: 0302-186 70 (Växeln)
Hulans fritidsgård: 0302-186 74
Stenkullens fritidsgård: 0302-186 79

Personal & Mejladresser:

Annika Olsson – annika.olsson@kreativfritid.se

Dag Wikbrand – dag.wikbrand@kreativfritid.se

Elisabeth Caban – elisabeth.caban@kreativfritid.se

Johan Nyström – johan.nystrom@kreativfritid.se

Kieran Smyth – kieran.smyth@kreativfritid.se

Lena Magnusson – lena.magnusson@kreativfritid.se

Malin Närman – malin.narman@kreativfritid.se

Max Widell – max.widell@kreativfritid.se

Shaun Wiseman – shaun.wiseman@kreativfritid.se